Tap MS Research

LPP-SM Slovensk

Liecebne priority pacientov so SM (skleroza multiplex) na Slovensku

Vitajte na stranke vyskumu LPP-SM Slovensko

Ďakujeme za Váš záujem zúčastniť sa tohto on-line prieskumu. Cieľom tejto stránky je poskytnut viac informacii o danom výskumnom projekte a spôsobe využitia údajov z neho ziskanych. Ak ste si precitali vsetky informacie a radi by ste sa vyskumu zucastnili, zaškrtnite políčko potvrdzujúce vas suhlas s podmienkami výskumu. Ak vam vaš zdravotny stav neumoznuje dokončiť prieskum online a váš poskytovateľ starostlivosti moze vyplnít formulár vo vašom mene s vasimi odpovedami.

O prieskume LPP- SM Slovensko
Cieľom tejto študie je preskúmať očakávania a liečebne priority pacientov s sklerozou multiplex (SM) na Slovensku. Tento prieskum je jedinečný, pretože sa zameriava na pacientove presvedcenia a obavy z liecby SM tak, aby sme boli schopní porozumieť a identifikovať hlavné liecebne priority a ocakavania pacientov s SM.

Ako budú použité vase udaje z prieskumu
Vase udaje nám poskytnú kľúčové informácie, ktoré prispejú k prebiehajúcemu výskumu v oblasti SM a budú informovať o moznostiach liecby SM v buducnosti. Tento vyskum vedeny SoS je nezavisly a jeho výsledky budú zverejnene na webstrankach www.sos-adherence.co.uk.

UK“France”SwedenGermanSpainItaly

Často kladene otázky:

Prečo sa prieskumu zucastnit?
Cieľom tohto prieskumu je lepšie porozumiet potrebam a očakávaniam pacientov so SM. Tým, že sa zúčastníte, prispejete k pochopeniu tohto fenomenu.

Ako dlho trvá dokončenie prieskumu? 
Bude to trvať približne 15 minút, ale to sa môže líšiť v závislosti od vašej PC zdatnosti a rýchlosti vášho pripojenia na internet.

Sú moje odpovede dôverné?
Všetky odpovede sú dôverné a mená či e-mailové adresy nie sú spojené so žiadnymi odpoveďami.

Aky je rozdiel pokial sa zučastním prieskumu po telefóne?
Jediný rozdiel je v tom, ze v otázke 8, 9 a 10 – môžete použiť každé číslo iba raz. Akonahle ho použijete aj druhýkrát, odstráni to predchádzajúcu odpoveď.

Nemôžem prieskum dokončit z dôvodu technických problémov:
Ak chcete problém odstrániť, kontaktujte info@sos-adherence.co.uk to help fix the issue.

Mám dotaz o prieskume::
Pošlite nám e-mail a pridajte “LSS-SM” do predmetu.